Ahşap Bahçe Yapıları

Günümüz şartlarının bizlere sunmuş olduğu bunaltıcı ortamları bir kenara bırakarak kendinizi doğal yaşamın rahatlığına bırakın. Bahçeli ortamlar bu noktada her zaman bizlere nefes alma fırsatı tanımıştır. Yoğun geçen bir günün stresini ve yorgunluğunu atabileceğimiz bahçe yapıları bizler için bulunmaz bir fırsattır. Bahçeler aslında bizler için temiz bir nefese açılan kapılardır.
Doğal yaşama adım attığımız bahçelerimizde kullandığımız ahşap dekorasyon ürünleri ise doğa ile bir bütünlük sağlayarak şık bir görüntü ortaya çıkartır. Ahşap malzemeler bulundukları ortama her zaman farklı bir hava katmaktadır. Güncelliğini yitirmez ve asil görüntüsünden hiçbir zaman taviz vermez. Keyifle vakit geçirebileceğimiz bahçelerimizde ahşap yapıların her zaman bir yeri vardır.

Ahşap Bahçe İmalatı

Ahşap bahçe yaptırmak isteyen siz müşterilerimizin dikkat etmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Yapımı gerçekleşecek olan ahşap bahçe imalatının uzun ömürlü ve dayanıklı olabilmesi için yapımında kullanılacak ağaca dikkat edilmelidir. Genç yapılı ağaçların gövdesinin içyapıları tam oturmadığından dolayı yapımından sonra kısa sürede çökme yapabilmektedir. Bu yüzden son devrini yaşayan ağaçların seçilmesi ahşap bahçe yapımı için uygundur.

Ahşap bahçe için kullanılacak olan ağaç türü belirlendikten sonra belirli işlemlerden geçmektedir. Emprenye işlemi ile ahşap yapının kullanım esnasında koku, küf gibi olumsuz sonuçların doğmasını engellenmektir. Ahşap bahçe imalatında emprenye işlemi gerçekleştirilen işlemlerden sadece bir tanesidir. Teknolojik imkânlar kullanılarak ağaçların uzun yıllar rahatlıkla kullanılması sağlanmakta ve istenilen tasarıma getirilmektedir.

Baneva ahşap bahçe imalatı sırasında yurtiçinden ve yurtdışından temin ettiği dayanıklı ve kaliteli ağaç türlerini uygun koşullarda işleyerek sizlerin hayal ettiği tasarımlara dönüştürmektedir.

Ahşap Bahçe Modelleri

Ev dekorasyonlarına en çok yakışan ahşap yapılar bizlere geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Ahşap malzemenin kolay işlenebilir ve istenilen forma rahatlıkla getirilebilmesi özgün tasarımları ortaya çıkarmaktadır. Ahşap bahçe modellerimizi inşaa edeceğimiz alanlar önemlidir.

Ahşap bahçe yapılacak olan arazinin yapısına ve konumuna dikkat edilmelidir. Ahşap bahçenizi konumlandıracağınız alanı belirledikten sonra istenilen ahşap bahçe modellerinin yapımı daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşecektir.Ahşap bahçenizin doğal dokusunu bozmadan ahşap bahçe dekorasyonları ile tasarımınızı çeşitlendirebilirsiniz. Ahşap bahçelerinizin dekorasyonlarını ahşap masa, ahşap çit, ahşap deck zemin kaplamaları, ahşap pergole gibi ahşap ürünleriyle tamamlayarak daha hoş bir hale getirebilirsiniz. Ahşap bahçe iç mekan tasarımlarını gerçekleştirerek bahçenizin tamamında bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Baneva ahşap bahçe modellerimizde zengin ürün çeşitliğini görebilirsiniz. Standart ahşap bahçe boyutlarımızın yanı sıra sizin istediğiniz ölçülerde de ahşap bahçe imalatını gerçekleştirmekteyiz. Ahşap bahçe yapıları imalatı ve modellerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başarılarımıza ortak olduğunuz ve bizi tercih ettiğiniz için TEŞEKKÜRLER…

.