Ahşap Bungalov

Geleneksel tasarımların dışında şık ve göz alıcı ahşap bungalov modelleri birçok alanda kullanılabilmektedir.

Bungalav modelleri ev, ofis, cafe, restaurant gibi farklı alanların kullanımına uygundur. Ahşap veya kütük kullanılarak inşaa edilen bungalovlar sağlığınıza yarar sağlarken aynı zamanda estetik olarak da şık bir görüntüye sahiptir.


Bungalov evlerin genellikle çatıları yere yakın ve daha çok dağ evini andıran bir tarzı vardır. Bungalov tasarımlar ağaçların ve doğanın rahatlatıcı hissini mekanlara taşıyan mükemmel yapılardır. Zarif ve şık modellere sahip bungalov evler sizlere nefes alabileceğiniz ortamlar sunmaktadır.

Ahşap Bungalov İmalatı

Farklı ağaç türlerinden üretilen ahşap bungalov evlerini alırken dikkat etmemiz gereken birçok özellik bulunmaktadır. Öncelikle ahşap bungalov evlerinin imalatı sırasında kullanılan ağaçların kalitesine dikkat edilmelidir.

Çünkü yaşlanmamış genç ağaçlardan yapılan bungalov evleri ilerleyen yıllarda dayanıklılığını kaybederek çökme yapabilmektedir. Yaşlı ağaçların gövde yapısı gelişim evresini tamamladığından dolayı uzun yıllar kullanılmaya elverişlidir. Baneva ahşap yapılar için kullanmış olduğu ağaçları kaliteli ağaç türlerine sahip ülkelerden ithal etmektedir.
Ahşap bungalov evlerinin iç mekan ve dış cephe çalışmalarının hava koşulları göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.

Ahşap yapılar çabuk ısınıp çabuk soğuyabilen bir özelliğe sahiptir. Ancak ısı yalıtımları tam olarak yapıldığı zaman yüksek seviyede konfor sağlamaktadır. Ahşap bungalov ev yaptıracağınız firmanızın evinizin tüm teknik detaylarını yapmasını talep etmelisiniz.

Ahşap Bungalov Modelleri

Zarif ve şık görüntüye sahip ahşap bungalov yapıları ile hayal ettiğiniz bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Ahşap bungalov modelleri kişilerin isteklerine göre şekillenmektedir. Tek katlı veya çok katlı olabilir. Küçük olsun ama kullanışlı bir tasarım olsun diyenlerin yanı sıra büyük, ferah ve çok odalı olsun diyenlerde olmaktadır.

Bu doğrultuda kişilerin isteklerine göre ahşap bungalov dekorasyonları gerçekleşmektedir. Kişiye özel tasarımların yanı sıra herkes için kullanılabilir standart tasarımlarda olabilmektedir.
Baneva ahşap bungalov ev, ofis, kulübe, cafe gibi farklı alanların kullanımına uygun modeller ve tasarımlar geliştirmektedir.

Bungalov evlerini tatil köylerinde işletme olarak kullanmak isteyen müşterileri için seri üretimlerde yapabilen Baneva, üretimlerini gerçekleştirdiği ahşap yapılarının garantisini vermektedir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Baneva ahşap bungalov modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

.