Ahşap Cafe ve Restaurant

Gün içerisinde hayatın telaşından sıkılıp küçük bir kaçamak yapmak istediğimiz zaman cafeler ilk durağımız oluyor. İş çıkışı veya tatil gününde bir şeyler yiyip içebileceğimiz mekanlar girmeden önce dış görüşüne bakarız. Eğer bize cazip gelen bir şeyler var ise içerisine girerek vakit geçiririz. Şehir hayatında tek düze ilerleyen günlerde insanlar vakit geçirdiği mekanlarda göze hitap etmesinin yanı sıra içtenlik ve samimiyet aramaktadır. Bu tarz huzur verici cafe,sosyal tesisler ve restaurantların düzenli müşterileri çoktur.

Ahşap yapıların kendine has insanlara cazip gelen bir özelliği vardır. İşletme sahipleri müşterilerin dikkatini çekmek için ahşap cafe ve restaurant dekorasyonlarına yönelebilirler. Son zamanlarda sayısı hızla artan ahşap cafe tasarımları ile şirin mekanlar ortaya çıkıyor diyebiliriz. Modernlik ve samimiyetin bir arada bulunduğu ahşap cafe ve sosyal tesislerin dekorasyonları her zaman dikkat çekmektedir.

Ahşap Cafe – Sosyal Tesisler İmalatı

Ahşap cafe veya restoran yaptırmaya karar veren işletme sahiplerinin dikkat etmesi gereken bir çok faktör vardır. Ahşap cafeyi imalatı gerçekleştikten sonra sürekli tadilat işlemlerinin olmaması gereklidir. Sürekli inşaat halinde olan bir işletmenin müşterileri bu durumu hiç hoş karşılamayacaktır. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğimiz bir ahşap cafe için uygun ağaç seçimini yapmalıyız.

Ahşap sosyal tesisler ve cafe imalatında kullanılan ağaçların yapısı dayanıklılık ve uzun ömürlü olması ile doğru orantılıdır. Son ömrünü yaşayan ağaçların lif yapıları oturmuştur. Bu yüzden ahşap yapılar için kullanımı gayet uygundur. Ahşap yapılar sırasında kullanılan ağaçlar emprenye işleminden geçmektedir. Bu işlem sayesinde ahşap malzemelerin yanma oranını azalır, çevre, iklim koşulları, hava koşulları vb. durumlarda çürüme, küf gibi hizmet dışı kalmasına neden olabilecek sebepler ortadan kaldırılmış olur.

Ahşap Cafe – Sosyal Tesisler Modelleri

Cafenizin, sosyal tesislerinizin veya restoran gibi işletmelerinizin dikkat çekiciliğini arttırmak için farklı ahşap sosyal tesis, ahşap cafe ve ahşap restaurant modelleri bulunmaktadır. Ahşap cafe yaptırırken ilk olarak müşteri potansiyelinizin hangi düzeyde olacağını belirlemelisiniz. Ona uygun olarak ahşap cafenizin ölçülerine net bir şekilde karar verebilirsiniz. Genellikle tek katlı isteğe göre çok katlı yapılan ahşap cafe modellerinden müşteri yoğunluğunuza göre tercih yapabilirsiniz.

Baneva ahşap sosyal tesisler, ahşap kafe ve ahşap restaurant gibi işletmeler için standart ölçü ve tasarımların yanı sıra kişiye özel çözümlerde üretmektedir. Baneva bu noktada müşterilerine ahşap kafeterya, cafe, büfe gibi işletmelerde mekanı daha verimli kullanacak çözümler üretmektedir. Ahşap yapıların iç mekan tasarımlarını da gerçekleştiren Baneva, Klasik veya modern tasarım çizgileri ile her kitleye hitap eden ürün çeşitliliğine sahiptir. Ahşap cafe fiyatlarında uygun maliyetler çıkartarak işletmelerin bütçelerine uygun teklifler sunmaktadır.