Ahşap Ev

“Ahşap evler ormandan doğmaktadır…”

Ahşap evler ile içinizdeki doğa özlemini bir nebze gidermek istemez misiniz? Günün yorgunluğunu atabilmeniz için evinize geldiğiniz zaman içinize ferahlık katan bir ortamın olması gerekir.

Beton yapıların hızla artmasıyla ağaç evlere duyulan özlemin daha da arttığını söyleyebiliriz. Gün geçtikçe kıymetini daha da iyi anladığımız ahşap yapılarda sağlıklı bir yaşam sürmenin zamanı geldi de geçiyor.  

Evimize geldiğimiz zaman biraz nefes alıp dinlenmek istiyoruz. Ancak dört duvar içerisinde bunu ne kadar başarabiliriz? Kendimize zaman ayırabildiğimiz ve dinlenebildiğimiz evlerimizi yaşanılabilir bir hale getirmek için neyi bekliyoruz?

Ahşap Ev İmalatı

Ağaçlar muazzam bir yapı malzemesidir. Doğal ve sağlıklı olan bu yapı malzemesinin insanlar üzerinde rahatlatıcı bir etkisi olduğu ve vücudu dinlendirici etkisi olduğu bir gerçektir. Ahşap yapılar ile evlerimize taşıdığımız ağaçların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Ahşap ev imalatında kullanılacak olan ağacın belirli özelliklere sahip olması gereklidir. Ağacın rengi, dokusu ve damar şekilleri yapılacak evin kalitesini etkilemektedir. İmalat için kullanılacak olan ağaç türünün işlenmeye uygun ve boya tutma özelliğine sahip olması üretim sırasında dikkat edilen bir diğer özelliktir.
Kütük ev imalatına uygun olan ağacı gerektiği kadar fırınlama ve emprenye işlemlerinden geçirerek kaliteli bir işçilik çıkarmaya özen gösteriyoruz. Ahşap ev imalatında kullanmış olduğumuz ağaçların hepsi yaşam ömrünü tamamlamış ağaçlardır. Bu tür ağaçların içyapısı oturmuş olduğundan dolayı uzun yıllar kullanabilmenize olanak sağlar. Baneva olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz ahşap evlerin kaliteli bir üretim sürecinden geçtiğini ve uzun yıllar kullanabileceğinizin garantisini verebiliriz.

Ahşap Ev Modelleri

Ağaçlar dışarıdan çok katı ve şekil alınmaz gibi görünseler de usta ellerin tecrübe ile birleşmesi ile mükemmel bir forma(hale) geldiğini ahşap ev modellerimizden görebilirsiniz. Standart ahşap ev çeşitlerimizin yanı sıra özel tasarım ahşap evlerin üretimlerini de gerçekleştirmekteyiz. Küçük veya büyük fark etmeksizin istediğiniz ölçülere uygun ahşap ev çeşitlerinin imalatını gerçekleştirmekteyiz.
Küçük tek katlı kullanışlı bir ağaç ev veya büyük çok katlı kullanım alanı geniş bir ahşap ev bizim için hiç fark etmez. Sizin hayalinizdeki tasarımları hayata geçirmek çalışıyoruz. Ahşap ev imalatının yanı sıra ahşap ev iç mekan tasarımlarını da gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır ahşap ev sektöründe oluşumuzdan dolayı edindiğimiz tecrübeler ve teknolojiyi yakından takip etmemiz ile isteklerinize hızlı dönüşler sağlamaktayız.
Baneva olarak doğayı eviniz haline getirirken hiçbir şekilde doğanın dengesini bozacak hamlelerde bulunmuyoruz. Üretim için kullandığımız ağaçları özenle temin ederek sizin için yaşanılabilir evler hazırlıyoruz. Doğa ile özleşen ahşap ev modellerimizi daha yakından incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
.