Ahşap Kulübe

Ahşap kulübeler ile size ait bir yaşam alanın olmasını ister misiniz? Kulübe denildiği zaman ilk akla küçük ahşap yapılar gelmektedir. Ahşap kulübeler farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Kişiye göre değişiklik gösteren ahşap kulübelerin kullanım alanı oldukça yaygındır. Küçük bir dağ evi olarak, bekçi veya güvenlik kulübesi gibi çok çeşitli alanlarda kullanılabilen ahşap kulübeler genellikle tek odalı olmaktadır.
Ahşap kulübeler küçük ve pratik çözümler sunmaktadır. Kısıtlı bir alana sahip ancak doğal bir yaşam ortamı isteyen insanlar küçük alanlarını değerlendirerek ahşap kulübeleri tercih etmektedirler. Modern görüntüsü ve işlevselliği ile doğa ile iç içe olmanızı sağlayacak ahşap kulübelerin sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda model ve tasarım geliştirmeleri yapılmaktadır.

Ahşap Kulübe İmalatı

Ahşap kulübelerde kısıtlı alanlarınızı değerlendirerek doğayı yaşayabilirsiniz. Ahşap kulübelerinizin uzun ömürlü ve dayanıklı olabilmesi için imalatında kullanılacak ağaçların türüne, rengine, boyasına ve daha birçok özelliğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ahşap kulübe imalatında kullanılan ağaçların yapının sağlam olması ile uzun yıllar kullanılabilmesi doğru orantılıdır. Uygun ağaç kullanılmadan imalatı gerçekleştirilen ahşap kulübeler kısa zamanda çürüme ve küflenme yaparak hasar alabilmektedir.
İç tasarım ve dış cephe yalıtım çalışmaları tam olarak yapılan ahşap kulübelerinizi yaz – kış fark etmeksizin konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Ahşap kulübe imalatında genel kabul görmüş ölçülerin yanı sıra sizin alanlarınıza uygun seçeneklerde sunulabilmektedir.Sizin belirlediğiniz ölçülerde hazırlanan ahşap kulübelerin imalatını ve kurulumunu gerçekleştirerek kullanıma hazır bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Ahşap Kulübe Modelleri

Ahşap kulübe modellerinin çok amaçlı farklı kullanım alanları mevcuttur. Okul, iş merkezleri gibi çeşitli alanlarda binanın ön kısmında güvenlik görevlisi veya bekçinin konaklamasını sağlamak için ahşap bekçi kulübeleri ya da ahşap güvenlik kulübesi olarak kullanılabilmektedir. Ahşap kulübe çeşitlerini dilerseniz kulis, soyunma kabini veya hamam sauna gibi alanlar için de kullanıma uygundur.

Ahşap kulübe modellerimizi kullanacağınız alanlara göre ölçülendirme ve iç mekân değişiklikleri rahatlıkla yapılabilmektedir.Ahşap kulübe modelleri işlevselliğinin yanı sıra estetik açıdan da göz alıcı tasarımlara sahiptir. Bulunduğu ortama ferahlık katan ahşap kulübeler insanlara rahatlatıcı bir etki yaratmaktadır. Ortama sıcak bir hava hatan ahşap kulübe modellerini dilediğiniz ortamda kolaylıkla yapılabilmektedir.

Baneva ahşap kulübelerimizin esnek ve işlevselliği ile sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Ahşap kulübe çeşitlerimizde özel tasarımlar geliştirerek kişiye özel çözümler üretmekteyiz. Ahşap kulübe imalatı ve modellerimiz ile ilgili sormak istediklerinizi bizimle iletişime geçerek paylaşabilirsiniz.

Başarılarımıza ortak olduğunuz ve bizi tercih ettiğiniz için TEŞEKKÜRLER…

.