Projelendirme ve Üretim Sürecimiz

ANASAYFA > Projelendirme ve Üretim Sürecimiz
Projelendirme ve Üretim Sürecimiz

Projelendirme ve Üretim Sürecimiz

Kişiye özel projelendirme ile hayalini kurduğunuz “Doğal Yaşam Alanları"...


BANEVA olarak; tasarımından üretimine her aşamada “Kişiye Özel” projelendirme imkanı, ruhsat işleri desteği,  iç ve dış mekan dekorasyon desteği, peyzaj uygulamaları gibi birçok alanda da destek sağlayarak ahşap ve taş yapıların tasarımını ve üretimi yapmaktayız…


Ahşap sektöründe güvenilirliği ve kaliteli işçiliği ile ön plana çıkan bir firma olmak ve bu kimliğini koruyup gelecek nesillere aktarmak için titizlikle çalışıyoruz. 


***İşletmelere özel tasarlanan Otel - Cafe - Restoran Projeleri


*** Kaliteli, sağlıklı, kimyasal içermeyen ahşap yapı malzemeleri kullanıyor ve kişiye özel projeler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.
 
*** Müşteri memnuniyetini esas alarak; size en uygun olan projeleri sunuyor, sizlerle planlıyor ve çözüm odaklı üretimimizi gerçekleştiriyoruz.

 

Projelendirme Süreci

 

Kişiye özel projelendirme ile müşterilerimizin en doğru seçimi yapmasında destek veriyor, mevcut projelerimiz üzerinde revize imkanı sunuyoruz. Dilerseniz yeni bir proje çizdirebilir veya mevcut projelerimiz üzerinde revize talep edebilirsiniz.

 

Çalışma Şeklimiz

 

Tüm yapılarımızda ahşapla uyumlu doğal ürünler kullanıyoruz. Garantili ürün teslimatı ile müşterilerimizi koruma altına alıyor, proje sürecinden teslimata kadar müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz.

 

Üretim Süreci

 

Ön ödeme ile beraber siparişiniz üretime verilip fabrikasyon süreci tamamlanarak sevkiyat alanına indirilerek montajına başlanmaktadır.

Bu süreç proje detaylarına göre değişiklik göstermektedir, proje onayından önce tüm bu aşama ve detaylar tarafınıza yazılı olarak bildirilmektedir.Fiyatlandırma

 

Fiyatlandırmalar proje bazlı maliyet hesabı çıkartılarak yapılmaktadır.

Yapıda kullanılacak ağaç cinsinden proje metrekaresine, işçilik detaylarından yapım tekniğine kadar her bir detay metrekare fiyatlarını etkilemektedir. Bu nedenle proje hakkında hiçbir detaya sahip olmadan fiyat vermek doğru değildir.

 

Sözleşme

 

Yapılacak proje müşteri tarafından onaylandıktan sonra üretim aşamasına geçmek için; detaylı teknik şartname, üretim aşaması, teslimat tarihi, GARANTİ ve Bakım Onarım süreleri ve ödeme şeklinin yer aldığı, her iki taraf haklarını koruyacak sözleşme imzalanmaktadır.

 

Ödeme koşullarında; yapılacak işin toplam metrekare alanı, adeti, teslim süresi gibi etkenlere göre esneklik sağlanmaktadır.

Standart yapılar için ödeme planı ise proje onayı ile beraber şu şekildedir. 

 

Siparişinizin onayında toplam miktarın %40'ı

Kalan ödemenin %30'sı sevkiyatta, kalan %30 ise teslimatta alınmaktadır.

Küçük yapılarda ödemenin tamamı sipariş onaylandığında alınır.0216 630 21 21

0532 179 02 03

[email protected]

 

Telefon Destek:
+90 532 179 02 03